התקשר/י עכשיו

03-7785504 או השאר/י פרטים ונחזור אלייך
בדיקת תלוש שכר

יש כסף בתלוש השכר שלכם!

בדיוק כך! תלוש שכר הינו מסמך משפטי וכלכלי הטומן בחובו סודות ששווים כסף. לא מעט מעסיקים בשוק העבודה יבחרו לנצל אתכם ולפגוע בתנאי העבודה והשכר שלכם. לפניכם כמה פגיעות נפוצות בזכויות העובד שבהן אנו נתקלים יום יום בחברתנו:

תשלום זכויות סוציאליות

עובדים רבים אינם מקבלים את התשלום הקבוע על-פי חוק עבור דמי הבראה, ימי חופשה, ותק, חופשות מחלה, חופשות לידה, חגים, שעות נוספות, שבתות וכד' או שמקבלים אותו חלקית בלבד.

תשלום פיצויי פיטורין

לא כל העובדים יודעים מהם הפיצויים המגיעים להם בעת התפטרות מהעבודה, כך שמעסיקים רבים אינם מהססים לנצל את המצב לטובתם.

הפרשה לקרן הפנסיה

אחת מחובותיו של המעסיק היא לדאוג להפרשת כסף לטובת קרן הפנסיה שלכם. לרוב, העובד אינו מקדיש תשומת לב מספיקה לקרן הפנסיה, דבר המאפשר למעסיק להתחמק מתשלום בקלות.

תגידו, הייתם קונים מכונית בלי בדיקת תקינות? ודירה?

כמו בקניית רכב, גם את תלוש המשכורת חשוב להביא אלינו לבדיקה שמטרתה לבחון מימוש זכויות בעבודה. אל תתביישו לדרוש את מה שמגיע לכם! בדיקת האפשרות להחזר מהמעסיק אינה גורעת מכם דבר . זאת מפני שאת הבדיקה הראשונית אנו מבצעים ללא תשלום מקדים. אל תוותרו על תשלום מלא עבור כל הזכויות המגיעות לכם על-פי החוק ואל תוותרו על דרישתן בכל מצב.

image page

תלוש השכר שלכם לא מובן?

ככל הנראה יש סיבה לכך. מעסיקים רבים בוחרים לעצב תלוש שכר כך שיכיל סעיפים רבים ויראה "בלתי קריא", בכדי שאתם תתעלמו מרוב הפרטים המצוינים על גבי התלוש ותתייחסו רק לשורה התחתונה – 'כמה בסופו של דבר מגיע לי?' אך בין כל אותם סעיפים מבלבלים ניתן לאתר מגוון זכויות עובד המגיעות לכם אשר מופרות על ידי המעסיק. מכאן שאתם מקבלים פחות ממה שאתם אמורים לקבל.

זכויות בעבודה מופרות? מה עושים

עבור תשלום זכויות בעבודה הביאו תלוש שכר השייך לכם לבדיקת אפשרות להחזר כספי. התפטרות או פיטורין?