התקשר/י עכשיו

03-7785504 או השאר/י פרטים ונחזור אלייך
בדיקת החזר כספים ממעסיק

זכויות עובדים בישראל

עבדתם או עובדים אצל מעסיק? כנראה שמגיע לכם כסף! כיום, ישנם אין-סוף מקרים בהם מתקיימת הפרת זכויות עובדים בעבודה מצד המעסיקים כלפי העובדים, בענפי המשק השונים בישראל. מעסיקים רבים מנצלים את חוסר הידע של העובדים בנוגע לזכויות המגיעות להם על-פי החוק ומפרים אותן, לעתים באופן בוטה. את הפרת הזכויות ניתן לאתר בכל תלוש שכר שאתם מקבלים.
קיימים מקרים שבהם המעסיק אינו מודע כלל לקיומם של הליקויים ועל כן יש צורך להסב את תשומת ליבו לכך.
גם במקרים שבהם אין בידי העובד את כל המסמכים הנדרשים לביצוע חישובי ההפרשים המדויקים של כל הזכויות המגיעות לו מהמעסיק, אנו עוזרים בהשגת המסמכים מהמעסיק, מחברות הביטוח ועוד.
המטרה שלנו היא להביא לידיעתו של המעסיק שחלו פגמים בתשלומי זכויות העובד, כאשר ברוב המקרים המעסיק בוחר לתקן ליקויים אלו גם כשמדובר בעובדים שעדיין מועסקים וגם כשמדובר בתשלומים לעובדים שכבר סיימו את עבודתם.

דו"ח הפרשי זכויות ממעסיק

"דו"ח הפרשי זכויות ממעסיק" (דו"ח המפרט את זכויות העובד ואת ההפרשים שלא שולמו כנדרש על ידי המעסיק ו/או חוות דעת רואה חשבון/בודק שכר מו"דו"ח הפרשי זכויות ממעסיק"
אנו מעניקים שירותי חישוב שכר, שירותי חישוב זכויות סוציאליות ושירותי חישוב כל רכיבי השכר האחרים להם זכאי העובד ממעסיקו, זאת בסיועם של אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים כגון רואי חשבון ובודקי שכר מוסמכים. בנוסף- רואה חשבון מנוסה מלווה אותך אישית בתהליך מול המעסיק וייתן מענה לכל שאלה. חברתנו משתפת פעולה עם עורכי דין מובילים בתחום דיני עבודה.
אלפי לקוחותינו כבר קיבלו חזרה את הכספים המגיעים להם מהמעסיק!

image page