התקשר/י עכשיו
או השאר/י פרטים ונחזור אלייך

זכויות עובדים כמטרה

בדיקת שעות נוספות

חברתנו מחשבת, בסיועם של רואי חשבון ובודקי שכר מוסמכים, את כל הזכויות שהמעסיק היה צריך לשלם לעובד. לאחר מכן מתבצעת בדיקה של הזכויות ששולמו בפועל לעומת הזכויות שהיו אמורות להיות משולמות, כאשר ב- 90% מהמקרים מתגלים הפרשים אשר לא שולמו לעובד כנדרש. כל סעיפי הזכויות וכל ההפרשים מוצגים בטבלאות ברורות ומפורטות אשר מחשבות את הסכומים שהמעסיק היה צריך לשלם על פי חוקים, תקנות, הסכמים קיבוציים, צווי הרחבה ועוד.
קיימים סעיפים רבים המצביעים על כשלים בהתנהלותו של המעסיק מול העובד, כגון: פיצויי פיטורין, שעות נוספות, הפרשות לקרן פנסיה ופיצויים, נסיעות, ימי מחלה, חופשה, הבראה, חגים ועוד.
הצגה זו מתבצעת ב"דו"ח הפרשי זכויות ממעסיק". ראו דוגמה לדו"ח המפרט את זכויות העובד ואת ההפרשים שלא שולמו כנדרש על ידי המעסיק בקישור הבא: …
גם כאשר אין ברשות העובד את כל המסמכים לביצוע חישובי ההפרשים המדויקים של כל הזכויות המגיעות לו מהמעסיק, אנו מסייעים לו בהשגת המסמכים מהמעסיק, חברות הביטוח ועוד.
חשוב לציין, שהחישוב המפורט של הפרשי זכויות עובד שלא שולמו כנדרש ("דו"ח הפרשי זכויות ממעסיק") משמש את העובד לכל אורך הדרך מול המעסיק ומלווה אותו לצורך מימוש זכויותיו הסוציאליות.